VšĮ Rumšiškių muziejaus dvaro akademija
RMDA - galimybė patirti ir būti!  

 VIEŠOJI ĮSTAIGA RUMŠIŠKIŲ MUZIEJAUS DVARO AKADEMIJA 

(RMDA) – nevyriausybinė, nepelno siekianti organizacija, turinti juridinio asmens teises įstaiga, skirta neformaliam jaunimo ir suaugusiųjų švietimui, įsteigta 1998 m.

Nuo 2000 m. Nacionalinės aukštesniųjų liaudies mokyklų asociacijos narė, nuo 2012 m. RMDA viena iš tarptautinės institucijos „Šiaurės šalių kultūros paveldo ir kūrybiškumo mokymo centro“ steigėjų ir savininkų.

RMDA vienu svarbiausių veiklos tikslų mokymosi visą gyvenimą nuostatos įgyvendinimas, rengiant ir vykdant įvairių lygių 1 - 14 d. seminarus, kursus, projektus, orientuotus į kultūrinio paveldo pristatymą, išsaugojimą bei integravimą į įvairias socialines programas.

RMDA aktyvi tarpkultūrinių mainų, tarptautinių neformalaus jaunimo ir suaugusiųjų švietimo projektų koordinatorė ir partnerė.

Mokymasis kultūros institucijoje t.y. muziejuje, kai jo erdvė, infrastruktūra naudojama socialinių projektų įgyvendinimui, daugelyje ES šalių vertinamas kaip labai novatoriškas ir sektinas pavyzdys. RMDA veikla plačiai pristatyta Austrijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje. 

Laukiame Jūsų!

Sekite informacija apie mūsų organizuojamus mokymus ir seminarus socialiniame tinkle Facebook